Kendiniz ve aileniz için en uygun su markasını seçmek, sağlık açısından büyük önem taşır. Bu nedenle su tercihi Bahçepınar olanların içi çok rahattır çünkü kaynak suyumuz; sanayileşmeden uzak, ekolojik yapısı güçlü bir bölgeden, Amanos Dağları’ndan gelir. Kaynak suyumuz dengeli mineral yapısıyla çocukların kemik gelişimine yardımcı yardımcı olurken, ileriki yaşlarda görülen kemik erimesi problemine karşı da koruyucudur. Bahçepınar mineral değerleri ile sizlere her yudumda sağlığı sunma özverisiyle hareket ederken; kaynağın korunması, ürünlerin el değmeden üretilmesi, saklanması, ürünlerin tedarikçilerimize uygun şekilde dağıtımı, tedarikçilerimizin ürünlerimizi sağlıklı koşullarda bekletmesi ve müşterilerimize ulaştırması konularında “güven” odaklı çalışmayı esas alırız.

Kaynağından sizlere ulaştırdığımız Bahçepınar Doğal Kaynak Suyu, Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Suyumuzun ambalajlanma süreci teknolojik altyapımız ve kalite politikamız çerçevesinde gerçekleştirilirken, içtiğiniz her an bu doğal ferahlığı hissedin diye gün ışığından uzak, hijyenik alanlarda muhafaza ederiz.

Toros Dağları’nın güneyinde yer alan Amanos Dağları’nın ünlü Ayran suyu Bahçepınar’ın hikayesi, 2000 yılında 19 litre damacana su dolumu üretime ile Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde başladı. 2002 yılında 200 cc ve 250 cc pet bardak su üretimine, 2004 yılında da 0,5 litre ve 1,5 litre pet şişe su üretimlerine geçildi. Gelişen teknolojiye paralel olarak 2006 yılında 5 litre, 2009 yılında da 10 litrelik pet şişe ve 19 litre tek kullanımlık pet şişe üretimine başlandı.2007 yılında gıda ve yönetim kalite belgesini alan Bahçepınar markası ile hizmet verdiğimiz gıda sektöründe, yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerimizde sağlık ve güven dağıtmaya devam ediyor.

Kaynağımız Bahçe Toroslar

Bitki örtüsüne cömert toprağıyla, yaylara yamaçlarıyla ev sahipliği yapan Toroslar’ın güneyinde yer alan Amanos Dağları’nda doğal yaşamın kaynağı, Bahçepınar’ın suyu saklı.

Kalite Politikamız

İçme suyu kalitesinin insan sağlığı üzerindeki doğrudan etkisini bilen Bahçepınar markası olarak, tüm çalışmalarımızı “insan sağlığı” odaklı gerçekleştiriyoruz.

Çevre Politikamız   

 Doğanın ve su kaynaklarının yaşamın temeli olduğu bilinciyle faaliyet alanımızda sürdürülebilir bir çevre oluşturmak için hareket ediyoruz ekosistemi destekliyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Temiz ve sağlıklı içme suyuna ulaşabilmenin herkesin temel hakkı olduğu konusunda farkındalık oluşturarak kamuoyuyla paylaşmaya özen gösteriyoruz.

Vizyonumuz

Bahçepınar Su’nun  tüm yurtta tanınan ve güvenle tüketilen marka haline getirmek; markayı, yurt geneli ve yurt dışında da güvenilir kimliği ile zirveye taşımaktır.

Misyon

Teknolojinin bütün gelişmelerini takip ederek, suyun insan sağlığı üzerindeki etkilerinde farkındalık oluşturarak tüketicilerimize kaliteli içme suyunu sunmaktır.