Bahçepınar Dünyası

Kalite & Analiz Raporları 

Kalite; ambalajlı su üreten şirketimizin temelidir. Bahçepınar olarak ambalajlı su sektörünün lider şirketi olma sorumluluğunu taşıyoruz. Yüksek kalite standartlarımız ile sağladığımız tüketici memnuniyeti pazarda lider konuma ulaşmamızı sağlamıştır.

 Kaynağından sizlere ulaştırdığımız Bahçepınar Doğal Kaynak Suyu, Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Ambalajlanma süreci teknolojik altyapımız ve kalite politikamız çerçevesinde gerçekleştirilirken, içtiğiniz her an bu doğal ferahlığı hissedin diye ürünlerimizi gün ışığından uzak, hijyenik alanlarda muhafaza ederiz.

Kalite Politikamız

İçme suyu kalitesinin insan sağlığı üzerindeki doğrudan etkisini bilen Bahçepınar markası olarak, tüm çalışmalarımızı “insan sağlığı” odaklı gerçekleştiriyoruz.

Çevre Politikamız   

 Doğanın ve su kaynaklarının yaşamın temeli olduğu bilinciyle faaliyet alanımızda sürdürülebilir bir çevre oluşturmak için hareket ediyoruz ekosistemi destekliyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Temiz ve sağlıklı içme suyuna ulaşabilmenin herkesin temel hakkı olduğu konusunda farkındalık oluşturarak kamuoyuyla paylaşmaya özen gösteriyoruz.

Vizyonumuz

Bahçepınar Su’nun  tüm yurtta tanınan ve güvenle tüketilen marka haline getirmek; markayı, yurt geneli ve yurt dışında da güvenilir kimliği ile zirveye taşımaktır.

Misyon

Teknolojinin bütün gelişmelerini takip ederek, suyun insan sağlığı üzerindeki etkilerinde farkındalık oluşturarak tüketicilerimize kaliteli içme suyunu sunmaktır.